طراحی و تولید نرم افزار

تـحـلـیـل ، طـراحـی و پـیـاده سـازی نـرم افـزار 

شرکت نرم افزاری تـــرز رایان افزار با دارا بودن نیرو های متخصص و بومی و با بهره گیری از بروزترین و جدیدترین تکنولوژیهای روز دنیا و داشتن سالها فعالیت در عرصه تولید نرم افزار با هدف گسترش تجارت الکترونیک و ارائهراهکارهای مبتنی بر وب با توجه نیاز روزافزون جامعه و حرکت کشور بسمت دولت الکترونیک همچنان با افتخار و اقتدار بسوی توسعه و تعالی در حال گام برداشتن می باشد و این افتخاریست برای ما تا در این عرصه بسهم خود گامهایی را برای پیشرفت کشور عزیزمان برداشته باشیم.

شرکت نرم افزاری ترز با سالها تجربه در راستای تولید نرم افزار با هدف ارائه خدمات با کیفیت  وسطح عالی ،فعالیت خود را آغاز و با عنایت حضرت حق ادامه داده است.

شرکت ترز  هم بصورت محصول تجاری و هم بصورت نرم افزارهای سفارش مشتری در عرصه تولید نرم افزار مشغول به تولید محصول می باشد.

همچنین شرکت ترز با ایده های منحصر بفرد خود در حوزه وزارت کشور و ثبت طرحها بعنوان شرکت دانش بنیان شناخته می شود که این امر برای مراکز علمی بسیار حائز اهمیت می باشد.

از جمله خصوصیات شرکت ترز، داشتن کارشناسان مسلط به حوزه Application  و Web   می باشد که برای ارائه راهکارهای مرتبط بین وب و نرم افزار و استفاده از وب سرویس های مختلف کمک بسزایی خواهد داشت.

همچنین کارشناسان این حوزه با توجه به نوع فعالیتها در سالیان مختلف با زبانهای مختلف برنامه نویسی از جمله Java ، C# و ارتباط با پایگاه داده ای مختلف از جمله ACCESS ، SQL  ، SQL Server  و ORACLE قابلیت پیاده سازی درخواستهای مختلف سازمانها و شرکتهارا دارا می باشند.

 

  ارائـه خـدمـاتــــ بـا کـیـفـیـتــــــ ، مـشـتـری مـداری  و ارائـه مـشـاوره درسـت در جـهـت کـاربـردی نـمـودن تـکـنـولـوژی و پـشـتـیـبـانـی قـوی، از ارزشـهـای مـهـم شـرکـت مـی بـاشـد.

 

 

فعالیت در زمینه تولید نرم افزار:

 1.  طراحی و پیاده سازی
 2. نرم افزارهای سازمانی
 3.  نرم افزارهای شرکتی
 4.  نرم افزارهای خصوصی
 5. نرم افزارهای تحت وب
 6.  نرم افزارهای متصل به سیستم ارسال پیامک
 7.  نرم افزارهای حسابداری و مالی
 8.  نرم افزارهای بایگانی
 9.  نرم افزارهای مدیریتی
 10.  نرم افزار های تنظیم قرارداد
 11.  نر افزارهای تحت شبکه (client / Server)
 12.  نرم افزارهای کنترلی
 13.  نرم افزارهای مدیریت انبار
 14.  نرم افزار مدیریت فروش
 15.  نرم افزارهای مرتبط با سخت افزار های کنترلی
 16.  کنترل انبار با سیستم های RFID
 17.  کنترل انبار با سیستم های RFID  تحت وب
 18.  نرم افزار های آموزشی
 19.  نرم افزارهای پزشکی / مطب / درمانگاه / کلینیک
 20.  نرم افزارهای کارگزینی
 21.  نرم افزارهای اصناف
 22.  نرم افزارهای مدیریت مشتری (CRM)
 23.  فعالی در زمینه سرورهای فازی
 24.  فعالیت در زمینه  پردازش صدا و استخراج صدا از متون

 

  ….