بلاگ – سایدبار راست

شروع کار با سامانه پیامکی ترز

توسط ۹ شهریور ۱۳۹۸

مواره این سوال در ذهن مشتریان ما وجود دارد که چگونه می بایست از پنل اس ام اس خود استفاده کنم و بیشترین بازدهی تبلیغاتی را از آن ببرم، ما امروز در این مقاله از ترز جواب این سوال را برای شما آماده کرده ایم پس با ما همراه باشید…

برای اینکه بتوانید از پیامک تبلیغاتی خود خروجی بهتری بگیرید نیاز دارید تا برخی اصول را رعایت نمایید
اینکه یک سامانه پیامکی داشته باشید و گاهی ارسال پیامک نمایید ممکن است آن اثربخشی دلخواه را نداشته باشد اما چنانچه مدیریت کنید و با استراتژی پیش روید قطعا پاسخ بهتری دریافت خواهید کرد.

برای ارسال پیامک حداقل باید ۳ نوع پیامک آماده نمایید و با فاصله زمانی دلخواه ارسال کنید تا ذهن مخاطب را برای محصول و خدمات خود آماده کنید.

انواع پیامهای تبلیغی

۱- پیام آگاهی دهنده:

پیامی است که در آن مخاطب خود را نسبت به محصول ، خدمات و … خود آکاه میکنید و یا از فواید و کاربردها و یا امکانات محصول و خدمات خود می گوییدو آگاهی مخاطب را افزایش می دهید

*نمونه پیامک:

کفش ….ارائه دهنده کفشهای طبی نسل جدید
۰۲۱-…

۲- پیام ترغیب کننده:

پیامی که مخاطب شما را ترغیب به استفاده از خدمات شما نماید یا دلیلی باشد که با شما ارتباط برقرار نمایید- مثل ارائه تخفیف- امکانات یا خدمات رایگان و …

*نمونه پیامک:

مشتری گرامی
کفشهای طبی ….
با ۲۰%تخفیف+ کفی+واکس رایگان ویژه خرید امروز
۰۲۱-…

۳- پیام یادآوری کننده:

پیامی که به مشتری شما یادآوری کند که شما یکی از ارائه دهندگان خدمات و محصول مورد نظر وی هستید. توجه کنید که همیشه مشتری ممکن است نیازمند کالاو خدمات شما نباشد بلکه باید زمانیکه نیاز به کالای شما دارد به یاد شما باشد تا به شما مراجعه نماید
پس با یادآوری مخاطب را به سمت خود جذب نمایید.

*نمونه پیامک:

کفش طبی …
همراه همیشگی شما
خوشحالیم که سالها با شما بوده ایم
۰۲۱-…

*برای یادآوری کردن برند و خدمات خود “دلیل ارتباط” بیابید و با مخاطب ارتباط برقرار کنید- فرضا ارسال پیامک تولد- پیامک تبریک و تسلیت برای مناسبتها و …

 

مشاوره شما افتخار❤️ماست

برای دریافت ازاطلاعات بیشتر و یا راهنمایی بابت ثبت نام می توانید با شماره ۰۱۱۳۲۲۹۰۱۳۴ تماس حاصل نمایید.

ارسال پیامک به بلک لیست

توسط ۹ شهریور ۱۳۹۸

با توجه به اینکه تعداد زیادی از مشترکین تلفن همراه، خط خود را برای دریافت پیامک تبلیغاتی مسدود کرده اند ، ارسال پیامک به این افراد با شماره های معمولی امکان پذیر نمی باشد. برای ارسال پیامک به این افراد روش هایی وجو دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت .

ارسال پیامک تبلیغاتی با سیم کارت

در این روش شما می توانید بدون محدودیت هر نوع پیامکی را چه از نوع تبلیغاتی و غیر آن را به همه افرادی که خط خود را مسدود کرده اند ارسال کنید. بدین صورت که شما به بخش ارسال پیامک از سیم کارت در پنل کاربری خود مراجعه می کنید و شماره های مورد نظر را وارد کرده و متن پیامک را مشخص می کنید و مراحل بعدی را انجام می دهید پیامک شما در مدت کوتاهی به همه حتی خطوط بلک لیست ارسال می شود. در ضمن شما می توانید در ارسال پیامک گروهی با انتخاب ارسال پیامک با سیم کارت ، ارسال خود را طوری تنظیم نمایید که پیامک شما با خط اختصاصی پیامکی شما ارسال شود و به خط های بلک لیست با سیم کارت ارسال شود.

ارسال پیامک خدماتی و اطلاع رسانی

در این روش شما با ارسال تعهدنامه بابت عدم ارسال پیامک تبلیغاتی با این خطوط خط اختصاصی خود را خدماتی کرده و پیامک های خدماتی و اطلاع رسانی خود را به همه افراد ارسال نمایید.این امکان فقط برای مشترکین حقوقی امکان پذیر است. به این نکته توجه داشته باشید که در صورتی که از این خطوط برای ارسال پیامک تبلیغاتی استفاده کنید خط شما مسدود شده و جریمه مالی سنگینی شامل حال شما خواهد شد. لازم به ذکر است که فعال شده این خطوط حدود ۲ ماه زمان خواهد برد. در صورتی که نیاز فوری به این خطوط دارید می توانید از شماره های بلک لیست آماده استفاده نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.۰۱۱۳۲۲۹۰۱۳۴

ارسال پیامک خدماتی و اطلاع رسانی با استفاده از خطوط بلک لیست اشتراکی

این امکان برای کلیه کاربران حقیقی و حقوقی که قصد ارسال پیامک خدماتی و یا اطلاع رسانی را دارند در دسترس می باشد. برای در یافت این کار شما ابتدا باید مدارک شخصی خود را ارسال کرده و یک شماره اختصاصی تهیه نمایید. سپس با درخواست خط بلک لیست اشتراکی در قسمت ثبت درخواست پشتیبانی (تیکت) این شماره را بصورت کاملا رایگان دریافت خواهید کرد. این خطوط بلافاصله بعد از دریافت فعال بوده و قابل استفاده می باشد. به این نکته توجه نمایید که از آنجایی که این شماره ها قابلیت ارسال به لیست سیاه مخابرای را دارا می باشد و در دسترس همه قرار دارند ، پیامک آرسالی توسط این خطوط فیلتر شده و نتظر تایید کارشناسان می شود چرا که انمان دارد فردی بصورا عمدی و یا غیر عمد اقدام به ارسال پیامک تبلیغاتی کند. امکان استفاده از این خطوط بین ساعات ۸ صبح الی ۲۳ شب وجود دارد.

درصورتی که نیاز به خطوط خدماتی دارید می توانید بصورت رایگان ثبت نام کنید و سامانه خود را دریافت نمایید.

 

مشاوره شما افتخار❤️ماست

برای دریافت ازاطلاعات بیشتر و یا راهنمایی بابت ثبت نام می توانید با شماره ۰۱۱۳۲۲۹۰۱۳۴ تماس حاصل نمایید.

اپلیکیشن پیامکی ترز

توسط ۹ شهریور ۱۳۹۸

✅ استخدام رایگان یک کارمند منظم و تمام عیار برای همه ی دهیاریها

🔺 یک کارمند بعنوان منشی اطلاع رسانی، تبلیغات، گزارش دهی به هر کاربر در کشور اختصاص داده شد!

🔺با اپلیکیشن جدید پیامکی ترز، کاربران زین پس یک کارمند منظم و تمام عیار برای دهیاری خواهند داشت.

🔺کافیست کاربران اپلیکیشن پیامکی ترز را روی گوشی خود نصب کنند و نمونه پیامهای خود را برای گزارش دهی، تبلیغات و اطلاع رسانی را آماده و به نرم افزارداده و ساعت ارسال پیام را تنظیم نمایند و تمام…

🔵 با استفاده از اپلیکیشن پیامکی ترز کارهای زیر را می توانید انجام دهید:

  1. به مخاطبین گوشی خود یا بانک های مخاطبین خود پیامک ارسال کنید
  2. به مخاطبین گوشی خود یا بانک های مخاطبین پیامک زماندار ارسال کنید.
  3. تمامی پیامک های دریافتی (نظر ، پیشنهاد ، مسابقات و…) قابل مشاهده است.
  4. گزارش تمامی پیام های ارسالی را مشاهده کنید.
  5. از بانک پیامک های مختلف(مذهبی ، طنز ،تبریک ، تسلیت و…) استفاده کنید.
  6. متن های پراستفاده خود را بعنوان پیش نویس ذخیره کنید.

 

🔗 لینک دانلود اپلیکیشن سامانه پیامک روستا

 

مشاوره شما افتخار❤️ماست

برای دریافت ازاطلاعات بیشتر و یا راهنمایی بابت ثبت نام می توانید با شماره ۰۱۱۳۲۲۹۰۱۳۴ تماس حاصل نمایید.

پیامک تبلیغاتی

توسط ۹ شهریور ۱۳۹۸

پیامک تبلیغاتی یا اس ام اس مارکتینگ
پیامک تبلیغاتی یا اس ام اس مارکتینگ را می توان یکی ازبهترین روش های تبلیغاتی موجود دانست.از فواید استفاده از این روش کم هزینه بودن آن و نحوه ی مدیریت و هدفمند کردن آن می باشد. نرم افزار های تحت وب پیامکی که باعنوان پنل اس ام اس شناخته شده هستند، یک پنل پیامکی را بمنظور بالاتر بردن میزان بازدهی و کیفیت پیامک های تبلیغاتی شما به همراه امکانات متعدد ارائه می دهند که موجب تقویت در عملکرد پیامک های ارسالی می شود.

برخی از امکانات سامانه پیامکی تبلیغاتی ترز:

ارسال پیامک انبوه منطقه ای
چنانچه قصد معرفی محصول و یا خدمات خود را دارید، ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه روشی مناسب و کم هزینه و مقرون بصرفه برای معرفی محصول در مقیاس بسیار بالا می باشد که دارای بازدهی بالا و سریع است. انواع روش های ارسال پیامک تبلیغاتی بشرح زیر می باشد.

ارسال پیامک کدپستی (بهترین نوع ارسال پیامک انبوه)
ارسال پیامک انواع مختلفی دارد یکی از بهترین و پربازده ترین های آن ارسال اس ام اس براساس کد پستی می باشد. ارسال پیامک بر اساس کد پستی می تواند زیر مجموعه ای از ارسال پیامک منطقه ای باشد ازاین جهت که شما می توانید از طریق وارد کردن ۴ رقم سمت چپ کدپستی مورد نظرتان، به شماره موبایلهای فعال در آن منطقه دسترسی یافته و از بین آنها می توانید به تعداد مورد نظر پیامک ارسال نمایید.

پیامک سفید (ارسال پیامک به بلک لیست)
یکی از مشکلاتی که امروزه سامانه های پیامکی بعنوان مجری تبلیغات و کسب و کار های بزرگ و کوچک با آن دست و پنجه نرم میکنند، مسدود کردن پیامک های تبلیغاتی توسط کاربران و مشتریان هست. این مسئله تا جایی پیشرفت داشته که جامع آماری لیست سیاه مخابرات هر روز درحال گسترش است و تقریبا درصد کاربرانی که پیام های تبلیغاتی رو مسدود کرده اند ۶۰ به چهل می باشد بیش از نیمی از افرادی که میتوانند به عنوان هدف تبلیغ قرار بگیرند این امکان تبلیغاتی را غیر فعال کرده اند…به همین منظور شما نیاز به امکان پیامک سفید دارید.

وب سرویس ارسال پیامک (SMS API)
وب سرویس امکانی بر روی سایت ها هستند که شما می توانید توابع ان سایت ها را مانند تابع ارسال پیامک و یا دریافت وضعیت پیامک را فراخوانی کرده و بدون وارد شدن به این سایت ها و بطور کاملا اتوماتیک اقدام به ارسال و یا ئریفت پیامک نمایید.

برای این کار شما با چند روش می توانید این کار را انجام دهید.:

ارسال پیامک از طریق وب سرویس

ارسال پیامک از طریق url (ارسال پیامک از طریق آدرس اینترنتی)

استفاده از افزونه ارسال پیامک وردپرس

ارسال پیامک از طریق پورت خاص

ارسال پیامک متناظر

گاهی اوقات ممکن است که شما بخواهید برای افراد مختلف پیامک مختلف و منحصر به فرد ارسال کنید و این کار را بصورت یکجا و گروهی انجام دهید.ارسال پیامک متناظر راه حل این ماجراست.

ارسال اس ام اس گروهی و تکی

با استفاده از این روش می توان به یگ گروه خاص یا لیستی از شماره موبایل ها پیامک گروهی ارسال کرد.

ارسال پیامک زمانبندی

ارسال پیامک زمانبندی امکانی می باشد که می توانید پیامک خود را در تاریخ و ساعت مورد نظر ، به فاصله ی چند روز ، چند ماه و حتی چند سال آینده تنظیم نمایید . این پیامک ها به صورت خودکار از طرف سامانه ارسال می شود و نیاز به دسترسی شما در زمان ارسال پیامک به سامانه نیست. این روش موجب تسهیل در ارسال پیامک خواهد شد.

ارسال پیامک دوره ای

یکی از مهمترین راه‌های موفقیت و کسب درآمد در هر تجارت یا کسب و کاری، جذب مشتری جدید و حفظ مشتریان قدیمی است. هزینه جذب یک مشتری جدید به طور معمول ۵ برابر بیشتر از هزینه نگهداری مشتری فعلی است. به همین دلیل ، یکی از راه های حفظ مشتریان داشتن ارتباط دائمی با آنها می باشد.ارسال پیامک دوره ای یک از روش های ارزان و آسان برای داشتن ارتباط با مشتریان می باشد.

برگزاری مسابقات پیامکی

مسابقه پیامکی یکی از امکاناتی است که پنل ترز شما قابلیت اجرا کردنش رو دارد… مسابقه همواره برای افراد مختلف میتونه جذاب باشه، و درصد جذاب بودنش هم به خلاقیت برگزار کننده مرتبطه، علاوه بر این مسابقات پیامکی یک تبلیغ بسیار مناسب و تعاملی میان شما و کاربرانتون هست.

برگزاری نظرسنجی پیامکی

تقریبا برای همه ی ما پیش آمده در هر زمینه ای که فعالیت داریم ، بخواهیم نظر مشتریانمان را در مورد کسب و کار و یا خدماتی که ارائه می دهیم بدانیم. اطلاع از میزان رضایت مشتری می تواند به بهتر شدن کیفیت و خدمات ما کمک فراوانی نماید.

پاسخگوی خودکار پیامکی

منشی پیامکی امکانی خاص و کاربردی می باشد که شما می توانید با استفاده از پیامک، پاسخگوی مشتریان خود باشید .

دفترچه تلفن پیامکی

یکی دیگر از امکانات بسیار مهم و کاربردی امکان دفترچه تلفن و لیست کردن مخاطبین و گروه بندی آنان می باشد. که براحتی میتوانید شماره ها رادر سیستم سامانه ذخیره کنید و با تکمیل اطلاعات مخاطبین خود یک دفترچه تلفن با مزیت های کاربری آسان برای ارسال پیامک خودکار داشته باشید.

گروه های پیامکی دائم ارسال پیامک به ایرانسل، ارسال پیامک براساس جنسیت، ارسال پیامک به اصناف و مشاغل، دایورت پیامک، و کلی امکانات رایگان پیامکی دیگر که همه ی آن ها بمنظور هدفمند بودن و موفقیت پیامک های تبلیغاتی شما در کسب و کارتان می باشد.

 

مشاوره شما افتخار❤️ماست

برای دریافت ازاطلاعات بیشتر و یا راهنمایی بابت ثبت نام می توانید با شماره ۰۱۱۳۲۲۹۰۱۳۴ تماس حاصل نمایید.

ارسال پیامک منطقه ای

توسط ۹ شهریور ۱۳۹۸

چنانچه قصد معرفی محصول و یا خدمات خود را دارید، ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه روشی مناسب و کم هزینه و مقرون بصرفه برای معرفی محصول در مقیاس بسیار بالا می باشد که دارای بازدهی بالا و سریع است. انواع روش های ارسال پیامک تبلیغاتی بشرح زیر می باشد.

ارسال پیامک به شماره‌های یک شهر(بر اساس پیش شماره)

با انتخاب این روش، پیامک تبلیغاتی و انبوه شما  به شماره موبایل های دائمی یا اعتباری شهر مورد نظر شما ارسال می شود. همچنین پیامک تبلیغاتی شما به شماره موبایلهای فعال شهر ارسال شده و گزارش کلی از پیامک های ارسالی و دریافتی برای شما در دسترس است.

ارسال پیامک بر اساس کد پستی

در این روش پیامک تبلیغی به لیستی از کدپستی های انتخابی مشتری ارسال می شود. افرادی این پیامک ها را دریافت می کنند که در زمان خرید سیم کارت آدرس کامل پستی خود را مشخص کرده اند. برای دریافت گزارش دقیق و کامل به بخش ارسال پیامک کدپستی ۷ استان استفاده کنید

ارسال پیامک به صاحبان مشاغل و اصناف
در این روش پیامک تبلیغی شما به لیست شماره موبایل های صاحبان مشاغل و اصناف مورد نظر شما ارسال می شود. بانک مشاغل و اصناف در سامانه پیامک بصورت رایگان وجود دارد و قابلیت ارسال به تفکیک صنف، شهر و استان مورد نظر مشتری می باشد.

ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت
در این روش شما قادر خواهید بود که پیامک های تبلیغاتی خود را بر اساس سن و جنسیت مشتریان خود ارسال نمایید ، در صورتی که محصول و خدمات شما خانم ها هستند می توانید با ارسال پیامک تبلیغاتی خود را هدفمندتر و با بازدهی بالاتری انجام دهید ، همچنین شما قادر خواهید بود که علاوه بر جنسیت به یک رنج خاص مثل ۲۰ تا ۴۰ سال ارسال نمایید

ارسال پیامک به شماره های ایرانسل

با انتخاب این روش، پیامک تبلیغاتی و انبوه شما  به شماره موبایل هایایرانسل شهر مورد نظر شما ارسال می شود. به این نکته توجه داشته باشید با توجه به اینکه شماره های ایرانسل زیادی بلا استفاده وجود دارد درصدی از ارسال شما خواهد سوخت و هیچ هزینه ای برگشت داده نخواهد شد چرا که اپراتور ایرانسل هزینه ها را برگشت نمی دهد

درصورتی که نیاز به ارسال اس ام اس تبلیغاتی دارید می توانید بصورت رایگان ثبت نام کنید و سامانه خود را دریافت نمایید.

 

مشاوره شما افتخار❤️ماست

برای دریافت ازاطلاعات بیشتر و یا راهنمایی بابت ثبت نام می توانید با شماره ۰۱۱۳۲۲۹۰۱۳۴ تماس حاصل نمایید.

سامانه پیامک ویژه هیات مذهبی | مساجد | مراکز فرهنگی

توسط ۵ شهریور ۱۳۹۸

 

سامانه پیامک ویژه هیات مذهبی | مساجد | مراکز فرهنگی

در سامانه پیامک ” تــــــــــرزSMS.trez.ir جهت تسهیل در امر اطلاع رسانی به مراکز فرهنگی از جمله اعضای هیئت های مذهبی و مداحان ، و مساجد و … سامانه ارسال پیامک رایگان ویژه هیات مذهبی با امکانات کامل از جمله ارسال تکی، گروهی،ارسال زمانبندی، ارسال دوره ای،ارسال انبوه ، ارسال بر اساس پیش شماره، دفترچه تلفن، قابلیت ساختن گروه به تعداد دلخواه ، امکان شارژ آنلاین و دهها امکان دیگر بدون هزینه اولیه اعطا خواهد شد.

توجه: برای اینکار مراکز مربوطه نامه ای با سربرگ مرکز با مهر و امضا برای شرکت فکس و ایمیل نمایند

آدرس ایمیل:  info@trez.ir

فکس: ۰۱۱-۳۲۲۹۰۱۳۴

جدید: تخفیف ویژه بسته فرهنگی :

مراکز فرهنگی با مکاتبه و معرفی مرکز خود  و نوع فعالیت  فرهنگی خود و ارسال دورنگار به شماره  ۰۱۱-۳۲۲۹۰۱۳۴   ، می توانند از تخفیف بسته فرهنگی استفاده نمایند.

*** : در طرح جدید برای مراکز فرهنگی، امکان تعرفه ثابـت بصورت رایــگان داده خواهد شد یعنی کلیه پیامکها تا یکسال با نرخ ارزانتر و ثابت ارائه خواهد شد.

برای دریافت طرح تعرفه ثابت بصورت رایگان:

۱- داخل سامانه مدارک شخصی خود را کامل نمایید

۲- فرم معرفی نامه را ازاینجادریافت کنید و پس از تکمیل و مهر و امضا، فرم را اسکن کرده و به آدرس: info@trez.ir ارسال نمایید

۳- با بخش پشتیبانی ۰۱۱-۳۲۲۹۰۱۳۴- ۰۱۱-۳۲۲۹۰۱۷۴ تماس حاصل نمایید

امکان استفاده از موبایل :

لازم به ذکر است که امکان استفاده از موبایل نیز برای کلیه سامانه ها فعال بوده و مسولین هیات ها می تواند در مراسمات و در لحظه دلخواه ،بدون اتصال به اینترنت و تنها از طریق گوشی همراه خود با زدن یک پیامک با فرمت دستوری خاص که در بخش راهنمای سامانه موجود می باشد ، اطلاع رسانی به اعضای هیئت را در کمترین زمان ممکن انجام دهند.

امکان ویژه مدیریتی :

همچنین به کلیه مسولین هیات مذهبی ، مسولین تشکل های دینی و مذهبی استانها و شهرستانها و نیز کانون مداحان در صورت مکاتبه، سامانه مدیریتی اعطا خواهد شد.

در صورت نیاز به سامانه مدیریتی رایگان با شماره های ۰۱۱-۳۲۲۹۰۱۳۴ و یا ۰۱۱-۳۲۲۹۰۱۷۴ در  تماس باشید.

امید است در راستای پیشبرد فرهنگ الهی گامی برداشته و افتخار خدمتگزاری داشته باشیم

مشاوره شما افتخار❤️ماست

برای دریافت ازاطلاعات بیشتر و یا راهنمایی بابت ثبت نام می توانید با شماره ۰۱۱۳۲۲۹۰۱۳۴ تماس حاصل نمایید.